Koszt uczestnictwa wynosi:

- 1100 zł / drużyna,
- 450 zł / obserwator

Czas na dokonanie płatności do 7 dni od otrzymania Faktury Proforma!

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy do Was mailem Fakturę Proformę.
Na podstawie Proformy należy dokonać płatności do 7 dni od jej otrzymania.

W tytule proszę podać:

1. Nazwa drużyny
2. Nr Faktury Proforma

Po dokonaniu wpłaty  prześlemy mailowo fakturę oraz wszelkie informacje organizacyjne.

Masz dodatkowe pytania?
 +48 504-146-907
Nazwa jednostki zgłaszającej
Kod pocztowy
Miasto
Ulica
Numer budynku
Numer NIP
Dane płatnika do faktury
Nazwa zespołu
Uczestnik #1
Uczestnik #2
Uczestnik #3
Uczestnik #4
Obserwator (maks. 1 osoba)
Opiekun drużyny
Dodatkowe uwagi
Akceptuję klauzulę informacyjną *
Zapisz się I OTRZYMAJ PROFORMĘ*
ZGŁOSZENIE wYSŁANE. dziękujemu
Proszę wypełnić wymagane pola!
*Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu mailem Fakturę Proformę

ZAWODY KPP/ SOBÓTKA 2020

9-11.10.2020

Przesyłając formularz rejestracyjny potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem oraz oświadczasz, że przekazałeś regulamin wszystkim uczestnikom jakich zgłosiłeś w formularzu.

Zobacz klauzulę informacyjną

09-11/10/2020

NAPISZ DO NAS!

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informuję, że: Administratorem Pani/Pana* danych osobowych jest: Fundacja Ratownictwa POSEJDON ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław, KRS 0000452253, REGON: 022085551, NIP: 8943044593
Informujemy, że:
1).Zgromadzone dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przeprowadzenia „Zawodów Ratowniczych KPP Sobótka 2020”.
Odbiorcami tych danych będą członkowie sztabu organizacyjnego i naukowego zawodów.
2) Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Ratownictwa POSEJDON,
3). Celem zbierania danych jest udział w „Zawodach Ratowniczych KPP, Sobótka 2020"
4). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5). Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w zawodach.
6). Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7). Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8). Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.