25 czerwca 2020
Zapraszamy do udziału w zawodach! Organizujemy dla Was zawody z zakresu ratownictwa w ramach kwalifikowanej
19 lipca 2015
Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Ratownictwa POSEJDON otrzymała zgodę MSW na wykonywanie ratownictwa wodnego. Decyzja
14 lipca 2015
Fundacja POSEJDON przy wsparciu ze strony CRS TRIAGE została partnerem projektu edukacyjno-wychowawczego "MIASTO DZIECI" w
11 lipca 2015
Przedstawiamy materiał TVN24 z 6 lipca 2015 r.  który nagrany został przy współudziale członków Fundacji

Kurs Doskonalący dla Ratowników Wodnych
AQUA PARKu we Wrocławiu

Dnia 18 lutego 2015 r. przeprowadziliśmy Kurs Doskonalący dla Ratowników Wodnych AQUA PARK Wrocław. Nasza siedemnasto osobowa grupa instruktorska realizowała scenariusze z ratownictwa medycznego i ratownictwa wodnego dla zespołu AQUA PARKU.

Do realizacji ćwiczeń wykorzystaliśmy najistotniejsze obiekty pływalni zwiększając tym samym realizm prowadzonych działań. Nasi instruktorzy przygotowują się już do następnej edycji szkoleń, które zaplanowaliśmy na kwiecień 2015 r.

04/03/15

NAPISZ DO NAS!